Cerere Helper

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere Helper

Mesaj Scris de xDmG.[A] la data de Joi Iun 09, 2016 9:39 am

1.Nick: xDmG.
2.Prezinta cateva comenzi: [/ar]; [/dr]; [/cr]; [/nre]; [/hc]; [/kick]; [/slap];
3.Cat timp poti sa stai zilnic:Aproximativ 5 ore.
4.Ai mai avut grad pe alte servere: Da.
5.De ce ai vrea Helper?: Deoarece sunt un player serios, cu capul pe umeri. O data ce incep o treaba o duc pana la capat. Consider ca am toate calitatile necesare acestei functii.
6.Ai citit regulamentul?: Desigur.
7.Alte comentarii: Nu am.
8.Cati ani aveti?(O varsta falsa va poate duce la picare de test): Am 13 ani.
9.Id-ul Skype: tavi-boss93
10.Id-ul de Steam: xDmG.
11.Ceva din regulament: Jignirile, insultele sau limbajul vulgar aduse oricărui admin

Sancțiunea se aplică doar pentru limbajul adresat în joc sau pe website.
Jignirile se vor sancționa cu mute în funcție de decizia adminului, maxim 400 de minute.
Limbajul vulgar sau insultele grave se va sancționa în funcție de gravitate cu ban.
Insultele adresate serverului
Ban de la 7 până la 30 de zile.
Jignirile/Insultele scrise pe oricare chat în care este vizibil pentru toți jucătorii (/ad, /live, /news, /gov, /e, etc.)
Ban între 1 și 30 de zile indiferent de level (în funcție de gravitatea faptei).
Nick-uri indecente, puse la mișto, foarte asemănătoare cu al altui jucător, etc.
Nu permitem așa ceva așadar se va sancționa prin ban permanent de la prima abatere.
Spamming
Se va sancționa cu mute între 5 minute și 30 în funcție de gravitatea și locația spamului.
12.Esti dispus sa dai testul de helper?: Da, sunt.
13.Daca vei primi grad vei fi activ macar 3 ore pe zi?: Normal.
14.Ai fi dispus sa donezi in situatii de urgenta pentru server?: Da, sunt dispus.
15.Te rugam sa lasi aici numele tau real pentru orice eventualitate: Roman Onisim Cristian.
xDmG.[A]
Newbie
Newbie

Data de inscriere : 09/06/2016
Varsta : 14
Localizare : Baicoi, Prahova, Romania

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum